OBCHODNÍ PODMÍNKY

Máte zájem o výkup nebo ekologickou likvidaci prázdných originálních tonerů nebo cartridge?

Jestliže ano, postupujte prosím v souladu s níže uvedenými obchodními podmínkami.

  1. Vyplňte výkupní formulář (zde ke stažení) a uveďte typy použitých tonerů dle aktuálního výkupního ceníku, které si přejete zaslat k výkupu a uveďte jejich počet dle daného typu

  2. Použitý originální toner, který není v daném typu uveden v ceníku zvolte jako "nezařazený" a uveďte počet ks (je třeba mít souhlas provozovatele se zasláním takového zboží, v opačném případě je služba zpoplatněna dle bodu 7. Obchodních podmínek)

  3. Doplňte kompletní kontaktní údaje včetně mobilního telefonu, emailu, požadovaný způsob úhrady a zda-li požadujete vrátit kazety, které nebyly vykoupeny

  4. Uveďte orientační čas, kdy je možné si tonery vyzvednout + celkový počet balíků k vyzvednutí kurýrem DPD pakliže máte více než 10 kazet k výkupu + souhlas kupujícího s vyzvednutím.

  5. Všechny tonery k výkupu uložte do přepravní krabice, tuto uzavřete a označte viditelně "výkupy tonerů" Mějte prosím na vědomí, že s krabicí se bude několikrát manipulovat. Uložte proto náplně bezpečně tak aby se pokud možno nepoškodily během přepravy a zároveň neohrožovaly přepravce vysypáváním toneru z krabice apod.

  6. Odesláním objednávky na webu www.vykupytoneru.cz souhlasíte s obchodními podmínkami zde uvedenými a zároveň udělujete souhlas s realizací přepravy. Společnost TONERSYSTEM s.r.o. obratem potvrdí Vaši objednávku na výkup, zajistí vyzvednutí Vámi uvedeného počtu balíků dle Vaší objednávky v nejbližším termínu pro svoz prázdných originálních tonerů k výkupu.

  7. Vyzvednutí a odvoz použitých náplní zdarma se vztahuje pouze na originální náplně dle aktuálního ceníku v počtu 10 ks a více. Nevykupujeme avšak likvidujeme za recyklační poplatek 8,- Kč bez DPH / 1 ks: neoriginální náplně, renovované náplně, kompatibilní náplně, fotoválce, přenosové pásy, zapékací jednotky (pokud není u některých typů uvedeno jinak). Při zaslání pouze neoriginálních náplní prostřednictvím systému www.vykupytoneru.cz souhlasíte s obchodními podmínkami tj. včetně recyklačních poplatků za ekologickou likvidaci neoriginálních náplní. Recyklační poplatek v celkovém součtu bude započten na vrub účtu za výkup originálních náplní.

  8. Jakmile zásilka dorazí do našeho skladu, provedeme kontrolu originality jednotlivých kazet

  9. Na základě kontroly originality Vás neprodleně budeme informovat o výsledku a celkové hodnotě výkupu. Poté budete vyzváni k potvrzení kupní smlouvy (v případě fyzických osob) anebo k vystavení faktury za výkup (v případě právnických osob). U fyzických osob je účtována sazba DPH 0%.

  10. Ihned po vyřízení dokumentů proplácíme peníze za tonery na Váš účet nebo v hotovosti.